PFTZ: Moderne pravne kodifikacije

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFTZ: Moderne pravne kodifikacije

Post by Legally Blonde »

Sve o predmetu pisite ovdje. :)
Last edited by Legally Blonde on Sun Aug 19, 2012 5:25 pm, edited 1 time in total.

Medina
Posts: 9
Joined: Mon Sep 28, 2009 8:03 am

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by Medina »

mene zanima kakav je to predmet, mislim jel' tezak?!
htijela bih ga uzeti za izborni... :P

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by Pike_tz »

po meni je on bio dosta laksi od osnova poduzetnistva shto sam ja izabrao... predaje edin mutapcic i nije teska materija... moja preporuka za izborni...

Medina
Posts: 9
Joined: Mon Sep 28, 2009 8:03 am

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by Medina »

[quote="Pike_tz"]
po meni je on bio dosta laksi od osnova poduzetnistva shto sam ja izabrao... predaje edin mutapcic i nije teska materija... moja preporuka za izborni...
[/quote]
odlicno! onda ce to da bude moj izbor... hvala

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by jaca_989 »

[quote="Medina"]
[quote="Pike_tz"]
po meni je on bio dosta laksi od osnova poduzetnistva shto sam ja izabrao... predaje edin mutapcic i nije teska materija... moja preporuka za izborni...
[/quote]
odlicno! onda ce to da bude moj izbor... hvala
[/quote]


da,to ti je odlican predmet..ja sam ga imala kao izborni,i polozila na prvom roku...7 dobila i seminarski uradila,i 8 mi upisao..
a posluzit ce ti kasnije u Nacionalnoj hist...:D
prelagano

_f_
Posts: 6
Joined: Fri Oct 09, 2009 1:51 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by _f_ »

e da cini se kao dobar izbor,,a jos nam i kasnije dobro dodje,,tako su bar rekli,,pa i ja cu njega za izborni!!!pa sta bude...a prof.je super i to je jedan od razloga sto sam izabrala ovaj predmet!!! :D :D :d055:

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by selma begovic »

[quote="_f_"]
e da cini se kao dobar izbor,,a jos nam i kasnije dobro dodje,,tako su bar rekli,,pa i ja cu njega za izborni!!!pa sta bude...a prof.je super i to je jedan od razloga sto sam izabrala ovaj predmet!!! :D :D :d055:
[/quote]

nemoj previse da se zanosis da je prof. mutapcic dobar.... Na ovom ispitu je bar nas pustio da prodjemo,da bi imali utisak da je realan profesor,a vec na ostala 3 predmeta koja on predaje na prvoj godini se pokazao drugacije. A istina je da ce vam ovaj predmet trebati za dalje,jer vec u drugom semestru imate predmet komparativni uvod u sistem gradjanskog prava,koji je dosta vezan za kodifikacije.
A ako si se vec odlucila za ovaj predmet,u skriptarnici imas skriptu koju sam ja pravila,iz koje sam ucila i polozila na prvom roku...

zidane_
Posts: 64
Joined: Tue Aug 18, 2009 6:07 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by zidane_ »

Ne znam za proslu godinu, ali ove godine ovaj predmet predaje Mutapcic Edin.. Mislim da je od izbornih predmeta ovaj najkomplikovaniji, zapravo na ovom bi se najvise namucili, a i prof. je malo kritican  :D po ocjenama.. Dakle, preporucujem nesto lakse kao sto je Pravo lok, samouprave ako zelite pravni predmet, a ako se zelite odmorite od prava uzmite poduzetnistvooo  :mrgreen: :mrgreen: .. cuo sam da je potrebno uraditi samo seminarski i osigurana je 9 ka, a velika vjerovatnoca je 10.. pozzzzz

selmaa
Posts: 11
Joined: Mon Aug 17, 2009 5:18 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by selmaa »

[quote="zidane_"]
Ne znam za proslu godinu, ali ove godine ovaj predmet predaje Mutapcic Edin.. Mislim da je od izbornih predmeta ovaj najkomplikovaniji, zapravo na ovom bi se najvise namucili, a i prof. je malo kritican  :D po ocjenama.. Dakle, preporucujem nesto lakse kao sto je Pravo lok, samouprave ako zelite pravni predmet, a ako se zelite odmorite od prava uzmite poduzetnistvooo  :mrgreen: :mrgreen: .. cuo sam da je potrebno uraditi samo seminarski i osigurana je 9 ka, a velika vjerovatnoca je 10.. pozzzzz
[/quote]
:d055:
uzmite poduzetnistvo ili pravo lokalne samouprave-na oba se trazi samo seminarski  :kava:

elviraaaa
Posts: 88
Joined: Fri Sep 25, 2009 12:40 pm

Odg: Moderne pravne kodifikacije

Post by elviraaaa »

pa mi samo treba da imam problema i sa izbornim predmetom. nadam se da se necu pokajati, a cula sam od kolega da i nije tako tesko  :S

Post Reply

Return to “Prva godina”