PFTZ: Opća sociologija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Elvisa
Posts: 56
Joined: Mon Nov 30, 2009 11:01 pm

Odg: Opca sociologija

Post by Elvisa »

sutra je ispit u 17h a i potpisi za one koji su vec upisali ocjenu..

azrica
Posts: 4
Joined: Thu Sep 16, 2010 3:57 pm

Odg: Opca sociologija

Post by azrica »

znal neko mozda gdje cu naci profesora za upis ocjene?

munisa
Posts: 69
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:19 am

Odg: Opca sociologija

Post by munisa »

zna li neko kad je prva parcijala iz ovog predmeta  :S

Gazdarica_91
Posts: 23
Joined: Tue Oct 26, 2010 10:45 pm

Odg: Opca sociologija

Post by Gazdarica_91 »

Sve je to i super kome predaje Đozo... al zna li iko kakav je prof Zlatan, što se tiče tih ispita? imamo kolokvij sutra a covjek ako je ista predavao vezano za predmet evo moja glava... sta sad uciti? ako je neko uzeo da procita njegovu knjigu znat ce o cemu govorim..... ono mugu znati i razumjeti samo sociolozi, filozofi il sta ja znam mozda jos neki jako obrazovani ljudi... mislim pitanja su tipa :sociologija kao kriticka refleksija u drustvu, kodifikacija teorije, statistika :S , kontigencija, biološki determinizam....

jednostavno (mozda zvuci glupo) al kakve veze ovo sve ima sa sociologijom.. po meni i nema bas neke velike veze.... 
tako da ako procita ovaj post neko ko je kod njega na predavanjima a maloje bolje razumio sta i kako treba ucit nek se javi :)

munisa
Posts: 69
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:19 am

Odg: Opca sociologija

Post by munisa »

[quote="Gazdarica_91"]
Sve je to i super kome predaje Đozo... al zna li iko kakav je prof Zlatan, što se tiče tih ispita? imamo kolokvij sutra a covjek ako je ista predavao vezano za predmet evo moja glava... sta sad uciti? ako je neko uzeo da procita njegovu knjigu znat ce o cemu govorim..... ono mugu znati i razumjeti samo sociolozi, filozofi il sta ja znam mozda jos neki jako obrazovani ljudi... mislim pitanja su tipa :sociologija kao kriticka refleksija u drustvu, kodifikacija teorije, statistika :S , kontigencija, biološki determinizam....

jednostavno (mozda zvuci glupo) al kakve veze ovo sve ima sa sociologijom.. po meni i nema bas neke velike veze.... 
tako da ako procita ovaj post neko ko je kod njega na predavanjima a maloje bolje razumio sta i kako treba ucit nek se javi :)
[/quote]
pa dobro meni je zlatan predavao sociologiju prava a djozic sociologiju,sad ne kontam o kojoj ti sociologiji tacno pricas  :h055:
i razumijem te kad kazes da ne predaje nista vezano za predmet haha navikni se  :mrgreen: ne bi znala reci kakav je na parcijalama jer prosle godine je samo podijelilo desetke  :biggrinlove:

elviraaaa
Posts: 88
Joined: Fri Sep 25, 2009 12:40 pm

Odg: Opca sociologija

Post by elviraaaa »

zlatan predaje opstu sociologiju drugoj liniji, a đozić prvoj

munisa
Posts: 69
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:19 am

Odg: Opca sociologija

Post by munisa »

[quote="elviraaaa"]
zlatan predaje opstu sociologiju drugoj liniji, a đozić prvoj
[/quote]
zar smo podijeljeni u linije hahaha vidi se da redovno idem na fax  :f010:

Velmy87
Posts: 35
Joined: Fri May 21, 2010 3:11 pm

Odg: Opca sociologija

Post by Velmy87 »

Moze li mi neko reci da li sutra imamo parcijalu iz sociologije.Cula sam da je u 4 sata???S obzirom da sam vanredni student mozete li mi reci kod kojeg prof.ce se ispit odrzati i da li se radi usmeno ili pismeno??Hvala!

HALĆO
Posts: 21
Joined: Sun Mar 14, 2010 10:23 pm

Odg: Opca sociologija

Post by HALĆO »

Prrvi kolokvij iz Opće socilogije  za vanredne studente kod prof Adib Đozić je 06 12 2010 g u 19h.

Velmy87
Posts: 35
Joined: Fri May 21, 2010 3:11 pm

Odg: Opca sociologija

Post by Velmy87 »

Halco molim te mozes li mi napisati termine kolokvija(za vanredne studente) iz ostalih predmeta jer na fakultetu nigdje nema istaknuto?da li se ispit iz sociologije odrzava na fakultetu?hvala punoo.

Post Reply

Return to “Prva godina”