PFTZ: Institucije rimskog prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by jaca_989 »

[quote="miss"]
I polozi Rim na kolokvijima,da ti samo upise ocjenu u januaru,a ne da ga vuces taj usmeni kao ja od aprila,i sad mi od njega ovisi hocu li ocistit godinu ili obnovit,jer je uslovni predmet!A Dzeneta je najbolja asistentica! :)
[/quote]


da,ali da bi prof samo upisao ocjenu (sesticu) iz Rima,moras kolokvije polozit s max brojem bodova,tj. I-15, II-25, i zavrsni ispit-15 bodova, sto je sve ukupno 55,bodova...nece upisivat ocjene ako imas ispod 51 bod..znam ja masu raje,koji su polozili kolokvije a nemaju bodova da im se samo upise ocjena,nego su i na usmeni morali izac..a neki nisu ni polozili odmah,jos ga vuku...

Rim i Teorije(obje),treba odmah rijesit,na prvim rokovima...ostalo je lagano..
meni samo ostaje Teorija Prava i Rim,i zbog toga cu nazalost obnoviti

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by Pike_tz »

pricate nebuloze shto se tice kolokvija iz rima... to niko kod nas ove godine nije gledo.... ko god je polozio pismeni na prvom roku makar on bio cjeli ispit il samo parcijale prof je samo podjelio ocjene nije nikog pito znaci nevazno dal si polago cijeli ispit il zavrsi samo je upisivo....

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by Bellatrix »

Pa to za upisivanje ocjena bez obzira na nacin polaganja i bodove se desilo samo na prvom usmenom ispitu u Januaru,i to je ass Jasmina izasla u susret studentima.

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by miss »

[quote="jaca_989"]
[quote="miss"]
I polozi Rim na kolokvijima,da ti samo upise ocjenu u januaru,a ne da ga vuces taj usmeni kao ja od aprila,i sad mi od njega ovisi hocu li ocistit godinu ili obnovit,jer je uslovni predmet!A Dzeneta je najbolja asistentica! :)
[/quote]


da,ali da bi prof samo upisao ocjenu (sesticu) iz Rima,moras kolokvije polozit s max brojem bodova,tj. I-15, II-25, i zavrsni ispit-15 bodova, sto je sve ukupno 55,bodova...nece upisivat ocjene ako imas ispod 51 bod..znam ja masu raje,koji su polozili kolokvije a nemaju bodova da im se samo upise ocjena,nego su i na usmeni morali izac..a neki nisu ni polozili odmah,jos ga vuku...

Rim i Teorije(obje),treba odmah rijesit,na prvim rokovima...ostalo je lagano..

Profesor je upisao ocjene i onima koji su imali ispod 51 bod!I upisivao je i vise ocjene,a nije samo sestice!
meni samo ostaje Teorija Prava i Rim,i zbog toga cu nazalost obnoviti
[/quote]

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by sentinel »

Rezultati su izasli izgleda nekad oko 18h.

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by selma begovic »

[quote="Dzana_Tz"]
Pa to za upisivanje ocjena bez obzira na nacin polaganja i bodove se desilo samo na prvom usmenom ispitu u Januaru,i to je ass Jasmina izasla u susret studentima.
[/quote]

To je se isto desilo i na aprilskom roku,profesor je upisao ocjene onima koji su imali 51 i vise bodova,a pitao je one koji su imali ispod 51. Za to je opet zasluzna asistentica Jasmina.

Danas je bio usmeni iz Rima i poobaro ih je ko kruske s drveta.....

_f_
Posts: 6
Joined: Fri Oct 09, 2009 1:51 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by _f_ »

a koliko obicno bude pitanja na kolokvijima???tacnije na 1,,???

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: Institucije rimskog prava

Post by nigga »

kakva je prolaznost na prvoj god  iz rima :confused2:

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by sentinel »

[quote="nigga"]
kakva je prolaznost na prvoj god  iz rima :confused2:
[/quote]
Koja prolaznost? :misli:

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: Institucije rimskog prava

Post by nigga »

polozivost  :confused2: :misli: ili je takva  :misli: :popc1: :misli: :misli:

Post Reply

Return to “Prva godina”