PFTZ: Uvod u ekonomiju

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by Coraco »

Po 30 bodova je svaki ispit + 10 na prisustvo. Ne moraš izlaziti na ovaj, ali da bi izašao na završni moraš imati najmanje 24 boda (plus 30 bodova završni), za 54 boda odnosno ocjena šest. Dakle kolokviji (i završni) ti nisu uslovni, nego bodovi.
Knjiga košta 30 KM, a kupit je možeš ... pitaj u Univerzalovoj knjižari koja se nalazi u zgradi Ekonomskog fakulteta, ili u Horoskopu mada sumnjam da oni imaju original. Ako ništa, pitaj Merima gdje možeš kupiti.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by odemwingie »

Ok hvala kolega punoo... i da samo pitam jel svi dobiju tih 10 bodova na prisustvo ili samo oni koji dolaze na predavanja  i da li prof. Merim izlazi u susret studentima npr.ako nekom fali 3,4 boda jel mu dodijeli te bodove.Konkretno meni ovo trebati radi uslova za 3 god. pa se maloo brinem za ovaj predmet.

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by Coraco »

Za to nisam baš siguran, pošto se naljutio kad su mu u pola predavanja izašle neke kolege. Ako se sjećaš prošle godine je davao svima na prisustvo bez obzira bili ili ne.
A što se tiče poklanjanja bodova, treba da se brineš  :mrgreen: Na zadnjem predavanju nam je pričao kako ga je kolegica sa suzama molila za 1 bod, zbog uslova na treću. Nekako joj je poklonio. Sve preko 1 bod sumnjam da će pokloniti, a o 3-4 boda nema ni govora.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by odemwingie »

Ima li neko da je bio na predavanju danas da kratko u crticama napise sta se radilo jel cito rezultate sa 1 kolokvija,jel reko sta treba za 2 kolokvij uciti .I zna li jesu li bile vjezbe u ponedjeljak i hoce li biti u petak da navrnem.Hvala unaprijed :D

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by Coraco »

Nije čitao rezultate, tek će u ponedjeljak biti gotovi, radili smo 4 poglavlje njegove knjige. Za drugi kolokvij će biti 4, 5, 6 i 7 poglavlje iz njegove knjiga + iz Menkjua. Za vježbe nisam siguran.

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by selma_s »

Druga parcijala ce biti 30.04. za one koji ne znaju..pozzz

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by odemwingie »

Hvala vam na informacijama :)

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by Coraco »

Ispit je odgođen na datum 08.05.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by odemwingie »

Hvala care puno,samo ja 8.5 imam ispit sa 2 godine i + ovaj .Nadam se da ce mi satnica odgovarati :mrgreen:

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

PFTZ: Uvod u ekonomiju

Post by Coraco »

Ispit će vjerovatno biti u 12h kao i prvi kolokvij. I bile su 2, ili čak i 3 grupe, tako da se ne brigaj možeš stići.  :d055:

Post Reply

Return to “Prva godina”