PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Post Reply
ella26
Posts: 51
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:17 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by ella26 »

[quote="g3ra"]
ja imam polozenih 12 predmeta, u tih 12 imam i 3 uslovna, i nemogu prec u drugu godinu..ovo stvarno nema simsla..
[/quote]

Nema smisla,,,i na nama je da s eborimo za promjene,,jer je ovo " najludje " što se moze zamisliti,,,ovi uslovni,,bezuslovni,i tako dalje,,,ni oni ne znaju sta rade

lejlak
Posts: 40
Joined: Wed Sep 23, 2009 1:18 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by lejlak »

najgore od svega je sto je neko napravio bolonju na nasem fakultetu samo za svoje potrebe,jer ovo nije ni b od bolonje kakva treba da bude :h035:a naravno kao i uvijek mi studenti moramo biti spremni na sve promjene koje nam namecu,iako nismo zadovoljni.Samo nam sad na kraju preostaje da se izborimo kolko,toliko pa sta bude :)

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

I ja sam cula da ce biti jos jedan rok od nekih osoba iz studentske unije,ali sada kada i hoce li biti trebamo cekati iducu sedmicu,ja bih licno voljela da bude.... :cupo:

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by otpravnik »

Obavještavamo akademsku javnost i studente prvog ciklusa studija Akademije/Fakulteta Univerziteta u Tuzli, svih studijskih godina, akademske 2009/2010. godine, da će nastava početi 5.10.2009. godine. Svečana manifestacija, vezana za početak nove akademske godine, održaće se na Akademiji / Fakultetima, kojom će rukovoditi dekani, sa pocetkom u 9:00 sati.
Svim studentima, posebno brucošima, kao i zaposlenicima Univerziteta u Tuzli, želimo sretan i uspjesan početak nove akademske godine.

sto znaci da- dodatnog roka nece biti.....
barem nije logicno....

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Dodatnog roka nece biti, jer kad sam ja razgovarao sa jednim od profesora/ica dobio sam odgovor da mora doci do 10.10., jer dalje od toga ne ide. Iako bi se trebalo doci nekad kasnije, ne moze. Iz toga je zakljuciti da nece biti ni rokova poslije 10.10.

beby
Posts: 76
Joined: Tue Sep 29, 2009 10:07 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by beby »

Na filozofskom fakultetu ispiti traju do 15 ili 20 oktobra.Sto je fer i korektno.Ali posto kod nas fakultet radi sam za sebe sve je drugacije i zato se pomirite sa cinjenicom da obnavljamo godinu,jer nista ne mozemo promijenit.

pravnik
Posts: 32
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:33 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by pravnik »

imam informaciju da je odobren na senatu jucer jos jedan rok,,,

samo neznam dali je vec to postavljeno na oglasnu pa cim prije vidite javite...    :cupo:  :cupo:  :cupo:

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

ja sam danas bila na faxu i nista ne pise na oglasnoj  :w849: a da li neko zna hoce li se moci izaci samo na jedan ispit ili na sve ispite  :dunno:  a usmeni iz rima je kome treba 8.10. pa sretno

beby
Posts: 76
Joined: Tue Sep 29, 2009 10:07 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by beby »

[quote="pravnik"]
imam informaciju da je odobren na senatu jucer jos jedan rok,,,

samo neznam dali je vec to postavljeno na oglasnu pa cim prije vidite javite...     :cupo:   :cupo:   :cupo:
[/quote]
huhuhu kak bi to bilo dobro.Veceras ne mogu,ali sutra provjerena informacija 100%  :cupo:

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Pike_tz »

kad se placa i koliko ono za obnovu jel 105 km i kad se to placa itd..??

Post Reply

Return to “Prva godina”