PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
ado_x
Posts: 29
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:12 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by ado_x »

Trebali smo davno organizovati peticiju sto se tice ovih uslovnih predmeta...Ja ipak ne bi zelio da poludim vec na prvoj godini fakulteta(zato je obnavljam),daj molim te 3 uslovna,i to najteza :dunno: A sta da prenesem,mozda Nogomet 1 ili 2???

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by miss »

Drzano pravni razvitak BIH je pomjeren 24.09 u 14h  :)

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Pike_tz »

Bravo jos jedna NEBULOZA naseg fakulteta... sutra u 4 je i ispit iz ekonomskih osnova prava i drzave i nacionalne historije... grrrrrr  :w849: :w849: :w849: :w849:

samraaa_89
Posts: 5
Joined: Thu Sep 10, 2009 2:14 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by samraaa_89 »

[quote="Pike_tz"]
Bravo jos jedna NEBULOZA naseg fakulteta... sutra u 4 je i ispit iz ekonomskih osnova prava i drzave i nacionalne historije... grrrrrr  :w849: :w849: :w849: :w849:
[/quote]iii ni jedan nece da pomjeri barem jedan u 14 h ,a jedan u 16 h :dunno: :dunno:

nileee
Posts: 14
Joined: Tue Sep 29, 2009 9:47 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by nileee »

a ljdi da li mi neko moze naisati samo u koliko je sati 5.10 teorija prava i ako neko moze jos da mi kaze koja su najcesca pitanja na pismenom. hvala unaprijed :moli:

sempre tute
Posts: 6
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:10 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by sempre tute »

Teorija je 5.10. u 16h a sto se tice pitanja to se sa Dženetom nikad ne zna  :(  Uglavnom ako imas sve da radis onda ocekuj najvise iz drugog i treceg dijela pitanja jer prvi kolokvij uvijek zaobiđe ...

g3ra
Posts: 24
Joined: Sun Aug 23, 2009 4:05 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by g3ra »

ja imam polozenih 12 predmeta, u tih 12 imam i 3 uslovna, i nemogu prec u drugu godinu..ovo stvarno nema simsla..

lejlak
Posts: 40
Joined: Wed Sep 23, 2009 1:18 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by lejlak »

jel ko mozda cuo za cetvrti rok koji ce biti kad ovi sad rokovi produ,ja sam cula da se to prica po fakultetu,cak mi je i jedan kolega rekao da su mu to potvrdili u studenskoj sluzbi,ali da se jos nista tacno ne zna!

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Ovo je cetvrti rok. Za peti... Ne vjerujem da ce biti, jer se i ovi rokovi koji su u toku trebaju rijesiti do 10.10.2009.

lejlak
Posts: 40
Joined: Wed Sep 23, 2009 1:18 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by lejlak »

dali ko ima informaciju da ce biti jos jedan ili dva socijalna roka sad kad produ ovi rokovi tj.iza 7.10.danas je valjda Senat zasjedao u vezi toga.ja sam danas nacula nesto ali neznam jel to tacna informacija,meni fali jos samo jedan ispit za prelaz u drugu zato mi treba jos jedan rok.javite se ako imate kakvu informaciju vezanu za ovo! :)

Post Reply

Return to “Prva godina”