PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Aha ;).

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by selma_s »

Odobrena su dva predmeta za socijalni rok u ponedeljak se trebaju prijaviti ispiti koje cete pologati i tad ce izaci spisak kad ce biti ispiti...pozz i sretno svima..

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Hvala Selma, upravo si mi dan ucinila ljepsim. :)

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by selma_s »

vjeruj i meni je..:D nekad vam je svima sretno da ispite koje prijavite i polozite...

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Hvala,i tebi takodje i ostalima puno srece.

pravnik
Posts: 32
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:33 am

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by pravnik »

E ovako interesuje me imali ko iskustva sa kasnjenjem ovjere semestra....imam znaci sve potpise i ovjeren prvi semestar....bio sam u inostranstvu i nisam ovjerio drugi ...sta sad radit, jel treba kakve molbe predat  :nervoza:    :zamisljen:

Disa
Posts: 113
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:03 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by Disa »

Kolega niste ni prvi ni zadnji koji je zakasnio tako ,bilo sa upisom ili ovjerom sem..otidjite u studentsku ,lijepo objasnite svoju situaciju i izace vam u susret sigurno  :)

pravnik
Posts: 32
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:33 am

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by pravnik »

Hvala Disa lutko :D :D
Last edited by pravnik on Sun Sep 09, 2012 11:01 am, edited 1 time in total.

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by rain »

moze pomoc,.:k835:,.interesuje me kako se prebaciti na drugi fakultet ali pazite prebaciti a ne ponovo upisivati,.kad se moze u kojem mjesecu,.da li ce htjeti primiti me ako zakasnim,.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Izasli su termini za socijalni rok,imaju 2 termina ,jedan sutra(cetvrtak) od 9 do 10:30 i jedan u petak(nisam vidio u koliko sati).Zanima me sljedeca stvar,prijavio sam 2 ispita za socijalu,e sad mogu li oba polagati u petak ili mogu sutra jedan pa u petak jedan ili sutra oba.Ima li neko da mi objasni i zna li neko kako to izgleda uopste gdje ce ce polagati s obzirom da su ljudi prijavljivali razliciite ispite(predmete),gdje ce svi stat,da li ce doci svi profesori??.pozz

I da vas pitam je li bilo potrebno samo potpisati se na onaj papir u studentskoj sluzbi u vezi prijave ispita za socijalni rok,tacnije jel samo trebalo upisati koja 2 ispita student prijavljuje, jer ja sam samo to uradio.  Hvala

Post Reply

Return to “Prva godina”