PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
leptiricaa
Posts: 4
Joined: Thu Sep 20, 2012 4:10 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by leptiricaa »

Pitanje kolegama..Danas smo imali iz IRP test,10 pitanja...da li je to ispit ili?od nekih kolega sam cula da to uopste nije ispit,nego da donosi samo neke olaksice i bodove..moze li mi neko objasniti sta ustvari znaci ako polozim ovaj danasnji "ispit"? :) HVALA  :c025:  P.S da li se ocjena negdje upisuje?
Last edited by leptiricaa on Mon Nov 12, 2012 10:27 am, edited 1 time in total.

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by Coraco »

leptirica, test kao test obični. 10 pitanja po 10 bodova, 6 pitanja je za prolaz.
2 kolokvija i završni ispit, na završnom radiš taj završni i ono što nisi položila. Kad se predstavljao prof Drino, rekao je da će biti tako 3 ispita, ocjena će se sabirati, kao i kod većine predmeta.
Izuzetak je obnova (i prenos, mislim) koji ako imaju položene neke kolokvije od ranije, idu samo na usmeni ispit (navodno će biti paralelno sa završnim) na kojem odgovaraju šta nisu položili prošle godine.
PS. mnogo je bolji prema studentima prof. Drino, nego prof. Zovko od prošle godine. :D

leptiricaa
Posts: 4
Joined: Thu Sep 20, 2012 4:10 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by leptiricaa »

cula sam da je mnogo,mnogo bolji :) znaci, sada dobijem npr.7 , na prvom kolokviju u januaru 7 i na drugom 6...prosjek mi je 7 znaci...ali se jos dodaje i ta ocjena sa zavrsnog ispita,koji je obavezan iako polozim ova sva tri ispita? Hvala  :d055:
I da,znaci ova ocjena mi sei nece nigdje upisati,upisat ce se u index tek ona koju dobijem u januaru ?
Last edited by leptiricaa on Mon Nov 12, 2012 4:47 pm, edited 1 time in total.

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by Coraco »

leptiricaa, nisi me baš najbolje shvatila :) dakle imamo tri ispita iz Rima (jedan smo danas radili), drugi je polovinom/krajem decembra i treći (završni)  oko 10.og januara (nisu još usaglašeni datumi). Ako bi ti npr. dobila ovakve ocjene:
- prvi kolokvij 7
- drugi kolokvij 7
- završni 6, tebi će biti predložena ocjena 7.
Tek kad položiš sva tri dijela upisuje ti se ocjena u indeks, a do tada o položenim kolokvijima oni vode evidenciju kod sebe. Ugl. će biti sve i na oglasnoj tabli.

mariacallas
Posts: 12
Joined: Sat Sep 22, 2012 1:14 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by mariacallas »

Zna li neko gdje je dekanova kancelarija, treba mi potpis?

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: PFTZ: I godina | Opća diskusija

Post by Coraco »

Prije nego što uđeš na glavna vrata (kod portira) imaju vrata lijevo, skreneš na ta vrata pa onda desno - imaju tri četri kancelarije, tu je i dekanova sekretarica, prodekan, dekan ..

Post Reply

Return to “Prva godina”