PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Jel moze bilo tko izac na ispit ili samo kome treba 1 za uslov?! Npr.Meni 2 trebaju za uslov ali Rim je tek 15-og pa a ako ovi budu prije,jel ja mogu izaci npr. na ekonomiju i bilo koji drugi predmet koji mi je ostao?!

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by miss »

Ovo sam procitala na fb kod jedne djevojke koja je u Uniji studenata :

Odobren je dodatni rok, tj polaganje samo jednog ispita za sve studente kojima nedostaje jedan ispit do uslova!! U ovu kategoriju spadaju studenti:
- studenti I, II, III godine koji studiraju po Bolonjskom procesu (svi fakulteti) - ovdje se odobrava samo dodatni popravni ispit, a NE INTEGRALNI!!
- studenti IV, V godine Medicinskog fakulteta
- studenti IV godine Farmaceutskog fakulteta

3. Odobren je dodatni rok, tj polaganje samo jednog ispita za sve studente kojima nedostaje jedan ispit da ociste godinu, ili da diplomiraju. U ovoj kategoriji se nalaze apsolutno svi studenti, pa cak i apsolventi i imatrikulanti!!

Studenti koji imaju pravo da izadju na dodatni rok, moraju se prijaviti u studentskoj sluzbi najkasnije do 16.09.2011. godine do 12h.!!

ISPIT CE BITI ODRZAN U SUBOTU, 17.09.2011. GODINE SA POCETKOM U 10h.

Svi profesori imaju obavezu da najkasnije 21.09.2011. godine, objave rezultate ispita!!

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Uglavnom rok nije za studente koji su tek sad od oktobra apsolventi, i kojima treba vise od jednog ispita do diplome! Takvih nema ni u jednoj kategoriji!

hepatija
Posts: 76
Joined: Sat Jan 29, 2011 5:55 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by hepatija »

znaci ako mi je ostala TEORIJA PRAVA pismeni i usmeni mogu izaci na ovaj rok :DDDD

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Ako ti je ostala SAMO Teorija prava, mozes  :d055:

Sir Matt
Posts: 17
Joined: Wed Jun 22, 2011 12:50 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Sir Matt »

Znali neko, kako to da iz nekog predmeta, kolokvij koji je ranije polozen (u maju) ne vazi za septembarski rok. Mora se ponovo sa I-im polagat? Za koje to predmete vazi???

SAna 21
Posts: 56
Joined: Wed Jan 19, 2011 6:00 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by SAna 21 »

Dokad je uplata za obnovu?Jel zna neko? :D

Sir Matt
Posts: 17
Joined: Wed Jun 22, 2011 12:50 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Sir Matt »

Pa s obzirom da je do petka upis to se vjerovatno odnosi i na obnovu. Nego da bi se upisala obnova trebal popunjavat kakve semestralne listove na obavjestenju za obnovu pise samo da je uplata 104km i nista vise?

SAna 21
Posts: 56
Joined: Wed Jan 19, 2011 6:00 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by SAna 21 »

Treba uplatnica i semestralni za upis....To je sve ja mislim.... :D

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by rain »

kakva je procedura ako zelim da se prebacim na drugi fax,sta mi treba sve i da li mogu se kasnije prebaciti recimo u novembru.

Post Reply

Return to “Prva godina”