PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Prosle godine nije bilo... tj., dali su jedan rok za samo jedan predmet kome nedostaje za uslov. Ovo govorim cisto informativno :)

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by rain »

samo jedan,.no comment,.onda nama nece ni jedan,.nego meni treba pomoc,.eh ovako,.ja htio volontirati,medjutim treba da predam zahtjev,molba,.,.pa me zanima treba li kakva papirologija sa faxa osim ovoga,.i kako da sto bolje napisem zahtjev da bi prosao,.da li je neko imao iskustva i naravno da li se uopste moze volontirati bez diplome u sudu,...

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Obavještena sam da je u ovoj struci zabranjeno volontirati prije stečene diplome. Moguće je da su me tako obavijestili pogrešno i namjerno, a moguće je da je istina. Treba provjeriti.

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by rain »

da li je tacno da sad fax pocinje od septembra i da li to znaci da nam ukidaju rokove u septembru za 1 i za 2 semestar,.popravne,.

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by jaca_989 »

Gdje ste to culi kolegice ??

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Pa ako imate sve rokove, onda mozete sami zakljuciti da je tako. Zato su su napravili da popravni idu odmah 15 dana nakon prvih redovnih (i u augustu drugi krug popravnih), tako da se sve zavrsi do septembra da bi tada nastava mogla poceti.

hepatija
Posts: 76
Joined: Sat Jan 29, 2011 5:55 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by hepatija »

ne mogu se ukinuti rokovi koji su odredjeni vec od januara,vjerovatno je to planirano da se odradi u augustu i pocetkom septembra i kada se zavrsi da se odmah krene  u nove pobjede,heheh

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Pa upravo to. Uglavnom, nastava nece vise poceti u oktobru, vec cim se zavrsi zadnji krug popravnih, to je negdje pocetkom septembra. :)

Arhim
Posts: 188
Joined: Sat Dec 26, 2009 8:48 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by Arhim »

Ne mogu da vjerujem uplata za semestre poskupila za 300KM, pa dokle vise 'vako brate?

Kako sam se samo iznervirala,znaci samo vi nama radite sto vam je cejf,mi smo ko telad,a da ne pricam kako nam je lijepo studirati na untz,bravooo. :d055:

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: I godina | Opća diskusija

Post by jaca_989 »

Jel to znaci sad da je semestar 900 km ?

Post Reply

Return to “Prva godina”