PFTZ: Ekonomske osnove prava i države

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by jaca_989 »

Mora biti...i pise na oglasnoj tabli,u tabeli s rokovima da ce biti..nema pravo niko da nam ukine rok ;)

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by selma_s »

slazem se sa vama ali on je rekao da ko sada ne ostvari 27 bodova ne moze izaci na usmeni niti ce vise biti popravnih rkova osim za one koji ne budu u ovom roku uspijeli pismeno poloziti...:S

rade kako hoce i sta hoce a mi sutimo...:s

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by rain »

cekaj sad,.pa kad je sljedeci pismeni rok,.koji datum,.kako sad ima pismeni,sad nema,.ne razumijem...........

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by jaca_989 »

Ma mozemo svi izac na ispit..pitanje je hocemo li uspjeti poloziti..
u utorak je ispit pa izadjite pokusajte..a borit cemo se do kraja za rokove..nema smisla da nam iko ukida rokove kad je po pravilu da imamo 3 roka redovna,a posebno su socijalni itd..
I to pogotov obnova,koja placa 30 km po ispitu,pa sad kao ne mozemo izac...vidjet cemo..imamo predstavnike prve godine,oni su tu da nam pomognu (zato su i izabrani),a ako oni nece mi ostali cemo nesto pokusat..Imamo pravo!
Idemo do kraja ;) ne brinite se ;)

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by selma_s »

nezz malo mi je sve to glupo ali 100% je tako rekao u utorak kada je dijelio potpise da sada ako nismo polozili pismeno predmet moze ostaviti za sljedecu god...:S

rain
Posts: 94
Joined: Sat Dec 18, 2010 6:14 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by rain »

sto se ovaj prof. da bog sacuva,.ko da je pokupio svu pamet svijeta,.al hajd,.sad ce se posle mog komentara naci pametnjakovic i reci sto niste ucili na vrijeme i kao sto se nesto stalno zalimo,.al hajd i to,.nego jel sad u utorak pismeno ili usmeno ispit,....
Last edited by rain on Thu Jun 09, 2011 11:26 pm, edited 1 time in total.

Arhim
Posts: 188
Joined: Sat Dec 26, 2009 8:48 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by Arhim »

Da mi je vidjeti tog pametnjakovica! Ali mislim da se takav jedan nece javiti jer su upravo ti koji navodno "uce pa poloze ispit" (a ne kao mi ostali koji se bunimo :h055:)  iz ovog predmeta.
Profesor namjerno z* jer je sa drugog fakulteta,to je svima jasno.
Tako je rekao i prosle godine da ko nije polozio redovno po kolokvijima nema pravo izaci na popravni nego jednostavno da ostavi predmet za drugu godinu,naravno tako je i bilo;zasto? zato sto smo kao telad! Ko jos to radi? :c053:
Meni ne pada na pamet da ga prenosim,pa da sledece godine imam 15 predmeta za ocistiti,a da do kraja ove godine nemam sta raditi nego da blenem kao tele u sarena vrata.
Last edited by Arhim on Fri Jun 10, 2011 10:47 am, edited 1 time in total.

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by selma_s »

mislim da treba da se bunimo jer nije realno da nam se ukidaju rokovi...a ucila sam i ja pa opet nezz hocu li imati dovoljno bodova al nije ni bitno nego sta imaju da nam se ukidaju rokovi na koje imammo puno pravo....@
idemo na pravni fakultet a imam osjecaj da pola njih koji rukovode tim fakuletetom nezz ni sta je pravo...:@
i nije uopste bitno sto je prof sa drugog fax-a, to ne znaci da moze da radi sta hoce i kako njemu odg..:@

alieni
Posts: 100
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:26 am

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by alieni »

meni vise nista nije jasno :S je li 15,06 usmeni ili pismeni ispit i ako je usmeni je li svi mogu izaci ili samo oni koji ostvare 27b ili 34b..ili koliko vec..aaa :S

HALĆO
Posts: 21
Joined: Sun Mar 14, 2010 10:23 pm

Odg: Ekonomske osnove prava i drzave

Post by HALĆO »

U srjedu 15.06.2011 godine je usmeni ispit. Ispit mogu polagati redovni studenti koji imaju  27 bodova, vanredni studenti mogu izać na usmeni bez bodova, tako je profesor rekao u utorak.
Rekao je i to da on nemože nikom zabraniti da pristupi usmenom djelu  ispita, ali pošto usmeni sada nosi 27 bodova za redovne studente, to znači da oni koji nemaju (na semin, prvi, drugi kolok, aktivnost, prisustvo 27 bodova) nemogu položit ispit (27 + Završni ispit 27 = 54).

Post Reply

Return to “Prva godina”