PFTZ: Državno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by Coraco »

Rezultati iz Nacionalne su danas izašli ( dva kolokvija+seminarski+aktivnost ..)

Završni (usmeni) ispit je u ponedjeljak 11.06.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by odemwingie »

Hvala kolega,nego ima li kakvih naznaka kako ce izgledati usmeni ispit,jer Mutapcic ne moze 3 covjeka slusati a da odslusa 200 i kusur ljudi.

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by selma_s »

A de mi recite ako nemas niti ijedan bod da li mozes izaci na usmeni (zavrsni) i da uspijes da polozis..pozz

Arhim
Posts: 188
Joined: Sat Dec 26, 2009 8:48 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by Arhim »

I mene interesuje mozemo li izaci na zavrsni ako nemamo bodove sa kolokvijaŽ? :|

Disa
Posts: 113
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:03 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by Disa »

Potrebno je imati min 4 boda da bi se moglo izaci na zavrsni koji nosi 50 bod ..

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by Coraco »

Niko nije govorio kako bi mogao izgledati usmeni, samo ono da što više bodova imaš, manje će te pitati, što je i logično :D
A na usmeni se može izaći sa najmanje 4 boda kako reče kolegica. Treba provjeriti rezultate, da li su svi dobijali bodove na prisustvo ili aktivnost pošto je bilo govora o tome.

amra986
Posts: 46
Joined: Tue Jun 15, 2010 4:16 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by amra986 »

ovo stvarno nema smisla,pa sto sam ja platila 30KM za prijavu ispita ako nemam pravo izaci na zavrsni jer nisam radila kolokvije i seminarski?

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by selma_s »

kolegice poslala sam ja ass poruku i ona je rekla da se moze izaci na zavrsni(usmeni) samo ce profesor postavljati vise pitanja jer nemamo nikako bodova...zato ne brinite se niste dzaba dali pare..nego se spremite za ispit i sretno...pozz

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by Coraco »

Kako već kolegica Selma napisa, na završni ispit mogu svi izaći, s obzirom da su svi studenti dobili po 10 bodova na prisustvo.

amra986
Posts: 46
Joined: Tue Jun 15, 2010 4:16 pm

Odg: Drzavno-pravni razvitak BiH (nacionalna)

Post by amra986 »

hvala vam kolege :),  stvarno mi je bilo smijesno i cudno da nemam prava izac na zavrsni ako neam boda,kad je svakom omoguceno izaci na zavrsni bez obzira na  kolokvije i bodove,neke kolege samo panice ,sire strah i sami donose neke zakljucke,danas sam provjerila na faksu ,svi imaju po 10 bodova na prisustvu :D

Post Reply

Return to “Prva godina”