Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Podforum za studente Stomatološkog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
User avatar
STUDOMAT
Posts: 527
Joined: 19 Jan 2013, 00:41
Contact:

Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija.
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.
lol1
Posts: 1
Joined: 06 May 2013, 14:16

Pozdrav,
da li je tačno da ove godine neće biti prijemnog na stomatologiji u Sarajevu i da li se to odnosi i na druge fakultete UNSA?
m4rko
Posts: 1
Joined: 06 May 2013, 14:48

Svaki fakultet zasebno uvodi ili ukida prijemni ispit. Npr. Pravo nema prijemni, Ekonomija i Medicina imaju itd. Jedino, ako se ne varam, na nivou UNSA bi se to kolektivno moglo rijesiti na neki nacin ako bi se uvela drzavna matura za srednje skole, ali koliko sam upoznat to jos uvijek ne postoji kod nas.
Ćazaa
Posts: 1
Joined: 12 May 2013, 13:14

pozdrav narode prica se da ove godine nece biti prijemnog na stomatologiji u sarajevu,pa ako neko zna vise o ovome neka pise :))))
amraaaa
Posts: 1
Joined: 10 Jun 2013, 00:05

Pozdrav za sve, isla sam u studentsku sluzbu i rekli su mi da nema prijemnog ispita ove godine :D
Stomatologija 123
Posts: 1
Joined: 13 Jun 2013, 14:18

Zelim da vas pitam da li je istina da nema prijemnog na stomatoloskom fakultetu? Kakve su mi sanse da me prime obzirom da sam u prvom i drugom razredu imala prosjek 4,9 (4 iz biologije),  :( a u trecem i cetvrtom 5,O? Unaprijed zahvaljujem.
Last edited by Stomatologija 123 on 13 Jun 2013, 14:51, edited 1 time in total.
stom
Posts: 1
Joined: 10 Feb 2015, 23:47

Bice produzen rok studiranja za se studente univerziteta u Sarajevu koji studiraju po starom sistemu i to su uradili predstavnici medicinske grupacije medju kojima i predstavnik sa stomatologije bez podrske SPUS-a
Post Reply

Return to “Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu”