Treća godina | Opća diskusija...

Još malo pa diploma...
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

Mislim da plaćaš samo predmete iz druge godine jer njih jedino i prenosiš...
Ovde se misli samo na predmete koje prenosiš u narednu godinu studija.
(ovo mi je jedino logično  :kava:)
Last edited by Alniyat on 26 Sep 2012, 21:41, edited 1 time in total.
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

Pozdrav,

imam jedno pitanje pa se nadam da mi neko od vas moze pomoci. Zelio bih da se prebacim sa Pravnog fakultet u Sarajevu na Sveuciliste Dzemal Bijedic u Mostaru.

Koliko sam upoznat sa trece na cetvrtu godinu mogu se prenijeti 4 ispita. Ja cu vjerovatno imati oko 3-4 ispita, pa me interesuje da li se sa tim brojem nepolozenih ispita mogu prebaciti u Mostar, naravno uz polaganje razlike predmeta?

Hvala na odgovoru.

Lp
mirnes
Posts: 2
Joined: 23 Dec 2009, 14:20

zanima me da li ima neko iskustva sa prebacivanjem sa Pravnog fakulteta u Sarajevu na PF u Mostar, da li se priznaju svi ispiti, ili ima neka razlika, bilo sto ...
kafka
Posts: 8
Joined: 14 Sep 2013, 13:10

[quote="Simet"]
Pozdrav,

imam jedno pitanje pa se nadam da mi neko od vas moze pomoci. Zelio bih da se prebacim sa Pravnog fakultet u Sarajevu na Sveuciliste Dzemal Bijedic u Mostaru.

Koliko sam upoznat sa trece na cetvrtu godinu mogu se prenijeti 4 ispita. Ja cu vjerovatno imati oko 3-4 ispita, pa me interesuje da li se sa tim brojem nepolozenih ispita mogu prebaciti u Mostar, naravno uz polaganje razlike predmeta?

Hvala na odgovoru.

Lp
[/quote]
I mene ovo isto zanima???
hape620
Posts: 16
Joined: 11 Jun 2012, 12:31

posto je rijetko ko aktivan na studomat.ba sa naseg fakulteta,preporucio bi vam da licno odete u studentsku sluzbu ili da nazovete broj pravnog fakulteta, a taj broj imate na stranici faksa -pf.unmo.ba i tu ce vam objasniti sve detalje,pozdrav
odvjetnikk
Posts: 4
Joined: 18 Jun 2015, 22:52

Stvarno ne znam zasto ljudi ne koriste ovaj forum, moze nam svima pomoci  :kava:
Post Reply

Return to “Treća godina”