PFSVEMO: Transnacionalno i međunarodno kazneno pravo

Još malo pa diploma...
vladek007
Posts: 25
Joined: Mon Sep 21, 2009 10:00 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by vladek007 »

Hajmo, studenti Mostara. Ako netko ima skriptu neka je dostavi u skriptarnicu. Nije valjda da nema nitko...
mimica02
Posts: 46
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:02 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by mimica02 »

da bilo bi dobro da neko stavi skriptu ako ima.....ima nekih par skripti ali onak ko je polozio neka stavi skriptu ili bar neka kaze koja skripta mu je bila dobra za prolaz?
mimica02
Posts: 46
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:02 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by mimica02 »

transn....jako lose skripte....savjet slozite sebi jednu skriptu od svih koje imate...i posebno jos prodjite rimski statut!
tinaab
Posts: 24
Joined: Wed Mar 23, 2011 4:30 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by tinaab »

Prije par dana sam bila kod asistentice i pitala je za literaturu iz trans. i pokazala mi je skriptu od nekih  130 str i rekla da ucim iz nje  + rimski statut. Kupila sam ju u copy shopu a za statut mi je rekla da ga skinem s interneta...  ima i manjih skripti al sto je sigurno-sigurno je  :mrgreen:                                                                       
zilavka_zg
Posts: 20
Joined: Fri Nov 19, 2010 10:13 am

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by zilavka_zg »

Tinaab, molim te jer možeš biti malo preciznija oko te skpte. Izgubio sam se prošli puta po tim fotokopiraonicama  :zamisljen: Koja je to kopirnica (Copy shop je pretpostavljam njen naziv) i molim te postaj link od rim. statuta :)
tinaab
Posts: 24
Joined: Wed Mar 23, 2011 4:30 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by tinaab »

Skripta ima oko 130 str. Na prvoj stranici stoji naslov Temeljna nacela kaznenog prava i iznad njega ime Tea Maric (potpis neke cure). Zadnjih 16 str je pod naslovom trans. i medjun. kazneno pravo. Sto se tice statuta kratko sam ga trazila po netu al nisam nasla. Ako ne uspijes najbolje otidji do asistentice pa neka ti ona pomogne. Copy shop je kopirnica i nalazi se preko puta filozofskog ako se ne varam... :mrgreen: nadam se da sam pomogla, sretno  :D
mimica02
Posts: 46
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:02 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by mimica02 »

evo kolege link za rimski statut: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/medu ... 27978.html, ili narodne novine br: 5/01
pozdrav svima  ;)
zilavka_zg
Posts: 20
Joined: Fri Nov 19, 2010 10:13 am

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by zilavka_zg »

[quote="tinaab"]
Skripta ima oko 130 str. Na prvoj stranici stoji naslov Temeljna nacela kaznenog prava i iznad njega ime Tea Maric (potpis neke cure). Zadnjih 16 str je pod naslovom trans. i medjun. kazneno pravo. Sto se tice statuta kratko sam ga trazila po netu al nisam nasla. Ako ne uspijes najbolje otidji do asistentice pa neka ti ona pomogne. Copy shop je kopirnica i nalazi se preko puta filozofskog ako se ne varam... :mrgreen: nadam se da sam pomogla, sretno  :D
[/quote]

[/quote][quote="mimica02"]
evo kolege link za rimski statut: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/medu ... 27978.html, ili narodne novine br: 5/01
pozdrav svima  ;)
[/quote]

Hvala!!! (sa zakašnjenjem) Položio sam! :)
Last edited by zilavka_zg on Tue Aug 30, 2011 11:20 pm, edited 1 time in total.
bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by bitno »

Cestitam!!!!
lauren
Posts: 2
Joined: Fri Jun 24, 2011 6:46 pm

Odg: TRANSNACIONALNO I MEĐUNARODNO KAZNENO PRAVO

Post by lauren »

ja sam sama napisala skriptu po knjizi i po njoj san prošla,to je dovoljno! kako da je uploadam???
evo uploadala sam je sretno svima!!!!!!!!!!!! dobro naučite statut,i načela!!
Last edited by lauren on Sat Sep 10, 2011 4:45 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Treća godina”