SUTRA vanredna skupština USPa

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

SUTRA vanredna skupština USPa

Post by Dama Pikova »

Imate vise informacija ovdje i ovdje

Znaci sutra (15.06.2009., 16 sati, sala I godine) doci i ponijeti indeks. Nadam se da ce se ovaj put studenti odazvati u sto vecem broju.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by MarcusTulliusCicero »

Ouuuu, to se sprema neki belaj?  :mrgreen:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by Dama Pikova »

pa zar ne znas? frka u uspu.
mada da budem iskrena, nijedna od suprotstavljenih strana jos uvijek nije argumentovano objasnila zasto je doslo i kako je doslo do sukoba. valjda ce sutra uspjeti u tome  :mrgreen:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by MarcusTulliusCicero »

Hehe, ma znam da se nesto koškaju. Iskreno, ne zanima me ni USP ni ta druga strana.  :)

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by Dama Pikova »

ma iz uspa je i jedna i druga strana, unutar samog uspa je nastao sukob.
u sustini trebalo bi da dodje svako ko je imao zalbe na rad i opcenito transparentnost uspa, svako ko racuna na taj usp da ga predstavlja, svako ko ce za par mjeseci racunati da taj isti usp obezbjedi i kod novog dekana da imamo socijalni rok, prenos ispita i sl..
tako da mi bas i nije svejedno ko je u tom uspu i sta radi ili ne radi  :mrgreen:

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by Legally Blonde »

iiiiii???

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="pravnica"]
iiiiii???
[/quote]

... sta bi na skupstini?  :p031:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by Dama Pikova »

nista. standardno. dosla masa ljudi koje nikada u zivotu nisam vidjela, vecinom stari sistem i oni "vjecni studenti" koje je standardna postava uspa i dovukla da dodju i naravno, mozes misliti, opet ih izglasala.
ja sam otisla neutralnog stava. jeste me djevojka iz uspa kontaktirala i pitala da li dolazim u smislu mogu li racunati i na mene i nisam odgovorila. samoincijativno sam otisla i odslusala obje strane i uvidjela krupniju sliku.
sve u svemu, razocarana sam i svi oni koji nisu danas otisli i vidjeli onu dramu, po meni, nemaju prava da kukaju na uspe. prvenstveno bolonjci, jer u polupunoj sali I godine, mogu se zakleti, nije bilo vise od 30tak bolonjaca. a i to sto je doslo je izmanipulirano i onako ne misli vlastitom glavom.
i kako rece kolega buntovnik ja vise s uspom necu da imam nista.  :mrgreen:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by MarcusTulliusCicero »

Ma trebala se ''ova druga strana'' malo vise angazovati. Nije dovoljno samo kreirati grupu na FB-u. Pa u onoj grupi ima 358 ljudi, a od toga ih 150 sigurno nikad nije uslo na nas fakultet.

Ne mislim da je sad trebalo organizovati rostiljadu ispred faksa, ali ima jos mnogo nacina pored FB-a da se ljudima skrene paznja.

crazy
Posts: 406
Joined: Mon Mar 16, 2009 12:03 am

Odg: SUTRA vanredna skupština USPa

Post by crazy »

pa ko je sad  predsjednik ??  je onaj  Haris  Ibricic,on je meni  nidze veze lik

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”