PFSA: Struktura prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Struktura prava

Post by Eternal »

Da li netko zna kada će biti upis ocjena za one što su položili na završnom razgovoru?Nije valjda da se opet čeka da završe ovi u prvom terminu pa kad njima izađu rezultati.

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: Struktura prava

Post by TinkerBeLL »

[quote="Eternal"]
Da li netko zna kada će biti upis ocjena za one što su položili na završnom razgovoru?Nije valjda da se opet čeka da završe ovi u prvom terminu pa kad njima izađu rezultati.
[/quote]

Nece ti vec zaradjena ocjena nigdje pobjeci, cekaj da se i mi ostali malo "okoristimo" :P
Zezam se, htjela sam reci da sam cula da je valjda nekad iza 20.og od drugarice koja je polozila, ali nisam ti bas sigurna tacno kojeg i u koje vrijeme  :U

Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Struktura prava

Post by Eternal »

Neće mi pobjeći ocjena ali bi mogao upis ocjene.Zato pitam.Znam da je vama 17. prvi termin pa će valjda biti negdje oko toga.

Nessa
Posts: 434
Joined: Wed May 27, 2009 11:00 am

Odg: Struktura prava

Post by Nessa »

[quote="Eternal"]
Neće mi pobjeći ocjena ali bi mogao upis ocjene.Zato pitam.Znam da je vama 17. prvi termin pa će valjda biti negdje oko toga.
[/quote]
prvi termin je 15. a drugi 29.
valjda ce ti nekad izmedju biti upis :D

Nessa
Posts: 434
Joined: Wed May 27, 2009 11:00 am

Odg: Struktura prava

Post by Nessa »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="zdravko_l"]
pa valja li cemu?
[/quote]

Cini se OK, nisam je jos detaljno prostudirao.  :d025:

Najbolje bi bilo da imamo one prezentacije sa predavanja, ali sumnjam da to neko od raje ima.  :p031:
[/quote]

kad prostudiras javi  :mrgreen:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Struktura prava

Post by MarcusTulliusCicero »

Prostudirano. :mrgreen:

1. Ovu skriptu radio je neko sa Pravnog fakulteta u Zagrebu.
2. Prva 3 dijela skripte (pravna norma, pravni odnos, pravni akt) radjena su po Pericu.
3. Zadnji dio (tumačenje pravnih pravila) radjen je po Viskovicu, mada ima nekih dijelova kojih nema ni u Viskovicu ni u Pericu.

Neke kolege kazu da prva smjena sprema po Pericu, a druga po Viskovicu!? Ja sam prvu parcijalu spremao po Viskovicu i onim famoznim pitanjima, pa se uhvatio za glavu kad sam vidio test. Druga sam smjena (3 grupa), pa sad skontajte...

zdravko_l
Posts: 109
Joined: Thu May 21, 2009 7:53 pm

Odg: Struktura prava

Post by zdravko_l »

kakve su sanse da polozim ako samo iz toga ucim :)

Nessa
Posts: 434
Joined: Wed May 27, 2009 11:00 am

Odg: Struktura prava

Post by Nessa »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Prostudirano. :mrgreen:

1. Ovu skriptu radio je neko sa Pravnog fakulteta u Zagrebu.
2. Prva 3 dijela skripte (pravna norma, pravni odnos, pravni akt) radjena su po Pericu.
3. Zadnji dio (tumačenje pravnih pravila) radjen je po Viskovicu, mada ima nekih dijelova kojih nema ni u Viskovicu ni u Pericu.

Neke kolege kazu da prva smjena sprema po Pericu, a druga po Viskovicu!? Ja sam prvu parcijalu spremao po Viskovicu i onim famoznim pitanjima, pa se uhvatio za glavu kad sam vidio test. Druga sam smjena (3 grupa), pa sad skontajte...
[/quote]
znaci da se zadamo po knjigama?  :mrgreen: a taman sam se ponadala da je skripta dobra damn :(

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Struktura prava

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="Nessa"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Prostudirano. :mrgreen:

1. Ovu skriptu radio je neko sa Pravnog fakulteta u Zagrebu.
2. Prva 3 dijela skripte (pravna norma, pravni odnos, pravni akt) radjena su po Pericu.
3. Zadnji dio (tumačenje pravnih pravila) radjen je po Viskovicu, mada ima nekih dijelova kojih nema ni u Viskovicu ni u Pericu.

Neke kolege kazu da prva smjena sprema po Pericu, a druga po Viskovicu!? Ja sam prvu parcijalu spremao po Viskovicu i onim famoznim pitanjima, pa se uhvatio za glavu kad sam vidio test. Druga sam smjena (3 grupa), pa sad skontajte...
[/quote]
znaci da se zadamo po knjigama?  :mrgreen: a taman sam se ponadala da je skripta dobra damn :(
[/quote]

Kombinujes ovu skriptu sa Viskovicem.  :d055:

selm@
Posts: 5
Joined: Sun May 17, 2009 12:44 pm

Odg: Struktura prava

Post by selm@ »

eh samo da vam kazem da ja imam one jasnine prezentacije....pa kome treba neka ostavi mail...saljem.... :f010: :p031:

Post Reply

Return to “I godina”