PFSA: Kriminologija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Kriminologija

Post by Eternal »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
O cemu to pricamo? Ti likovi koji navodno nisu znali teme svog seminarskog su i padali.


[/quote]
Pa naravno,zaboga.Ti likovi su pali na ispitu života jer su očigledno zalutali na ovu planetu.

Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Kriminologija

Post by Eternal »

E ovako, da pitam ove koji su izašli na prvi termin.Da li se dolazi tačno u ono vrijeme koje piše na oglasnoj ploči (znači u 16 h za slovo S) pošto sam primjetio da su neki išli gore kod njega na treći sprat već od samog jutra na prvom terminu  a znam da se prezivaju sa S (ili iza toga) pa me to interesira.Znači,da li se može doći i ranije na polaganje?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Kriminologija

Post by MarcusTulliusCicero »

Nema nikakvog redoslijeda. Predas index i cekas da te prozove. Tako je bar kod asistentice bilo. Kod profesora je malo drugacija situacija... Po 10-ak ljudi ulazi zajedno, ali opet bez nekog redoslijeda po prezimenima. Najbitnije je da si blizu vratima i to je to.  :d025:

Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Kriminologija

Post by Eternal »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nema nikakvog redoslijeda. Predas index i cekas da te prozove. Tako je bar kod asistentice bilo. Kod profesora je malo drugacija situacija... Po 10-ak ljudi ulazi zajedno, ali opet bez nekog redoslijeda po prezimenima. Najbitnije je da si blizu vratima i to je to.  :d025:
[/quote]
OK,znači dođem u 9 i onda lagano...
Thx kolega Ciceronu.

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: Kriminologija

Post by TinkerBeLL »

[quote="Eternal"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nema nikakvog redoslijeda. Predas index i cekas da te prozove. Tako je bar kod asistentice bilo. Kod profesora je malo drugacija situacija... Po 10-ak ljudi ulazi zajedno, ali opet bez nekog redoslijeda po prezimenima. Najbitnije je da si blizu vratima i to je to.  :d025:
[/quote]
OK,znači dođem u 9 i onda lagano...
Thx kolega Ciceronu.
[/quote]

Da idem opet na ispit, ponijela bih sator da kampiram ispred :D
Bila je situacija kao na Rimu.
Ja sam predala index u 12, i stajala na vratima od trenutka predavanja indexa do 15.30. I nisam bila prozvana. Onda sam uzela index i sisla u drugu grupu koju je ispitivao profesor. Tako da nema nekog redoslijeda. Mada mozda ovaj put ne bude tolika guzva, jer je dosta ljudi na prvom terminu rijesilo ovaj predmet.

Eternal
Posts: 78
Joined: Sat May 02, 2009 11:04 am

Odg: Kriminologija

Post by Eternal »

Jel to znači da možeš da biraš hoćeš li kod profesora ili asistentice?Možda sad bude sad samo jedno od to dvoje pošto je kao što kažeš dosta ljudi već riješilo ovaj predmet.Nadam se da će biti profesor...

Nermyta
Posts: 262
Joined: Thu May 28, 2009 12:07 pm

Odg: Kriminologija

Post by Nermyta »

ako ikako budete mogli, idite kod prof.
kod njeg ide i brze, a i lakse je...  :f010:

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: Kriminologija

Post by TinkerBeLL »

[quote="Eternal"]
Jel to znači da možeš da biraš hoćeš li kod profesora ili asistentice?Možda sad bude sad samo jedno od to dvoje pošto je kao što kažeš dosta ljudi već riješilo ovaj predmet.Nadam se da će biti profesor...
[/quote]

Na prvi termin je izaslo minimum 400 ljudi, trebala je sve ispitivati ass, ali s obzirom na toliku guzvu i manjak vremena uskocio je i profesor. Pola studenata je pitala ass, a drugu polovinu profesor. Ne znam kakvo ce stanje biti kod vas. Moguce da ce na ispitu biti samo jedno od njih s obzirom da ne bi trebalo izaci previse studenata.

ahmageddon
Posts: 2
Joined: Sun Apr 12, 2009 1:39 pm

Odg: Kriminologija

Post by ahmageddon »

zna li neko kad ce Boro upisati ove ocjene u ISSS??

i koji je njegov mail, da ga priupitam ako niko ovdje ne zna...  :)

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Kriminologija

Post by MarcusTulliusCicero »

Bitno je da je upisana u indeks.  :d025:

Imas sve mailove ovdje.

Post Reply

Return to “I godina”